Шафа газова
Монтаж і наладка засобів обліку газу
Виконуємо увесь комплекс робіт на вузлах обліку: аналіз і модернізація існуючих вузлів, монтаж “під ключ” нових вузлів обліку газу на основі обчислювачів “Універсал-01”, “Універсал-02”, “Універсал-M(MT)”. Здача об’єктів, навчання персоналу. Усі роботи з підключення обчислювачів до локальних або віддалених комп’ютерів. Укладаємо договори на обслуговування вузлів обліку.
Повірка і ремонт промислових лічильників
Роботи проводяться на власній атестованій повірочній установці УПЛГ-2500. Повірка лічильників ЛГ, ЛГгК, РГ, РГгК та інших. Повірка вихорових перетворювачів. Комплектація сертифікованими витратними матеріалами (масло, і т.п.).
Облік води
Монтаж і наладка засобів обліку інших газів, води, пару
Розробляємо та монтуємо вузли обліку газів: біогазу, коксового газу, генераторного газу, повітря, кисню, азоту, вуглекислого газу, аргону, а також води, водяної пари, гарячого водопостачання. Аналіз і модернізація існуючих комерційних і технологічних вузлів обліку енергоносіїв. Здача об’єктів, навчання персоналу. Усі роботи з підключення обчислювачів до локальних або віддалених комп’ютерів.
Виготовлення, продаж та ремонт промислових датчиків 
Виготовляємо датчики тиску, температури та перепаду тиску середовища із стандартизованим струмовим або цифровим сигналом . Виконуємо їх повірку, ремонт та переналаштування.
Повірка і ремонт обчислювачів “Універсал”
Виконуємо повірку і ремонт усіх модифікацій обчислювачів “Універсал”.
Повірка датчиків
Повірка і налаштування на сучасному метрологічному обладнанні датчиків тиску, температури, перепаду тиску.
Розрахунок витратомірних пристроїв
Розрахунок на ліцензійному програмному забезпечені: Расход-НП(2.30), Расход-РУ для звужувальних пристроїв і Расход-ОНТ для усереднених напірних трубок.
Виготовлення діафрагм
Виготовлення на замовлення діафрагм звужувальних пристроїв для вузлів обліку газу, що використовують метод змінного перепаду тиску .
Виготовлення гільз для датчиків, імпульсних трубок
Замовлення продукції для вузлів обліку газу: гільзи, штуцери, перехідники, бобишки, імпульсних трубок підключення датчиків.
engineering
Інші інженерно-технічні та монтажні роботи 
  • Проектування та монтаж ділянок трубопроводів
  • Виготовлення та монтаж шаф та панелей
  • Розробка та установка засобів автоматики
  • Проектування завершених електронно-вимірювальних приладів і систем
  • Розробка електронних систем під ваше замовлення