Програмне забезпечення Checker 8 зберігає всю накопичену інформацію в базі даних Firebird. Така база має архітектуру “клієнт-сервер”. Тому, для роботи ПЗ Checker 8 необхідний сервер баз даних Firebird.

Firebird – це СУБД, заснована на відкритих вихідних текстах Borland Interbase 6.0. В 2000-му році, коли майбутнє Interbase було під сумнівом і корпорація Borland вирішила відкрити вихідні тексти, утворювався проект Firebird (31 липня 2000). З тих пір проект динамічно розвивався. Розробники Firebird виправили значну кількість старих помилок Interbase і додали нові можливості

Поточний офіційний реліз Firebird підтримує платформи Linux i386, Windows (Win32/x64), Solaris Sparc and i386, Freebsd, Macos X and HP-UX. Він сумісний із стандартом SQL’92, не вимагає постійного адміністрування, простий в установці й супроводі, і, нарешті, він безкоштовний і доступний в повних вихідних текстах.

До 18 квітня 2008 року поточної робочою версією Firebird була версія – 1.5.4
Після близько двох років розробки й тестування вийшов фінальний реліз Firebird 2.1.0

На нашому сайті розміщені дистрибутиви сервера Firebird – повні офіційні версії. Повна версія має розширені варіанти установки, включаючи можливість запуску як у режимі додатка, так і в режимі сервісу (тільки для Windows NT, 2000, XP і старше). Є можливість як установки всіх компонентів, так і тільки клієнтської частини.

Сторінка розробників Firebird
Завантаження повної версії сервера (Версія 2.5.2)

Див. також:
один з кращих інструментів адмініструваня БД Firebird/InterBase IBExpert (для жителів СНД-безкоштовний)
Встановлення серверної і клієнтської частини сервера Firebird